Demiryolu Taşımacılığı

BP Logistic Railway

Demiryolu çözümlerimiz, maliyet ve zaman açısından müşterilerimiz için birçok avantaj sağlar. BP Lojistik, Türkiye’de etkili demiryolu hizmetleri sağlayan az sayıdaki lojistik firmalarından biridir. Uzman kadrosu ile tüm müşterilerine demiryolu taşımacılığının avantajlarını sunmaktadır.

BP Lojistik, uluslararası anlaştığı yetkili acenteleri ile Orta Asya (Türkmenistan, Özbekistan, Kırgızistan, Tacikistan, Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan), Çin demiryollarında tüm konteyner ve vagon tipleri ile taşımacılığı geliştirmekte ve müşterilerine özel proje taşımacılığı yapmaktadır.

BP Logistic Railway

KONVANSIYONEL VAGON TAŞIMALARI

Yurtiçi ve uluslararası demiryolu ağında yükün cinsine ve ihtiyacına göre her tipte (platform, kapalı, dökme ve tank) vagon organizasyonu konusunda müşterilere düzenli, güvenilir ve çevreci bir hizmet sunmaktadır.

BP Logistic Railway

KONTEYNER TAŞIMALARI

TCDD ve özel sektör konteynerlerini kullanılarak, müşterilerine lokal ve uluslararası kapıdan kapıya konteyner servisinin ayrıcalığını yaşatmaktadır.

BTK hattı ile Türkiye’den başlayarak Orta Asya ülkelerine ve Çin’e konteyner taşımacılığını ihracat ve ithalat olarak hizmet vermekteyiz.

BP Logistic Railway

INTERMODAL TAŞIMALAR

Yurtdışından gelen veya yurtdışına gidecek ithalat/ihracat/transit konteyner taşımalarında, Türkiye, Gürcistan’da demiryolu hattı bulunan limanlar üzerinden farklı taşıma modlarını kombine ederek (demiryolu/deniz-kara/demiryolu-deniz-kara) kapıdan kapıya intermodal servis verilmektedir.

Hedefinize % 100 emin ve güvenli ulaşım…

Yüksek nitelikli ve tecrübeli uzmanlarımız ve onlara eşlik eden genç ve dinamik ekibimiz ile müşterilerimizin ithalat ve ihracat işlerini kolaylaştırıyor; projeye özel stratejiler geliştirerek, profesyonel hizmetler sunuyoruz.

İletişime Geç