Karayolu Taşımacılığı

BP Logistic Railway

YETEKLERİMİZİ VE AĞIMIZI KEŞFEDİN

İthalat ve ihracat yüklerinizi tam zamanında, hızlı ve hasarsızlık oranı ile BP LOGİSTİCS karayolu taşımacılığında güvenilir çözüm ortağınızdır. Hıza ihtiyaç duyan komple ya da parsiyel yükleriniz için, ekspres taşıma alternatifleri ile işinize kolaylık, ticaretinize değer katar.

BP Lojistik, müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışla uzman ekibimiz ile müşteri odaklı lojistik hizmet vermeyi esas almaktadır. Seçkin tedarikçi ağı ile komple, parsiyel ve proje taşımalarında yurtiçi ve uluslararası karayolu taşımalarınız konusunda geniş hizmet olanağı sağlamaktadır.
 

BP Logistic Railway

PARSİYEL TAŞIMA

BP Lojistik deneyimi ve güvencesi diğer hizmetlerimizde olduğu gibi, parsiyel taşımacılıkta da ön plandadır. Özellikle B.D.T. ülkeleri olmak üzere, uluslararası taşımacılıkta uygun çözümlere ihtiyacı olan tüm müşterilerimize sunulan avantajlı bir çözüm önerisidir. Servis anlayışımız kapsamında, sigortalama ve depolama servislerini de kendi bünyesinde çözen BP Lojistik, rakiplerinden ayrılmaktadır.

BP Logistic Railway

KOMPLE TAŞIMA

*  B.D.T., Doğu Avrupa, Baltık ve Ortadoğu ülkelerine komple taşımacılık hizmetler.
* Küresel ve lokal ölçekte gabari dışı yük taşıma hizmetleri.
* Tüm Avrupa, Asya ve B.D.T coğrafyalarında çapraz taşıma modelleri.

BP Logistic Railway

PROJE TAŞIMA

Yurtdışından gelen veya yurtdışına gidecek ithalat/ihracat/transit konteyner taşımalarında, Türkiye, Gürcistan'da demiryolu hattı bulunan limanlar üzerinden farklı taşıma modlarını kombine ederek (demiryolu/deniz-kara/demiryolu-deniz-kara) kapıdan kapıya intermodal servis verilmektedir.

Hedefinize % 100 emin ve güvenli ulaşım…

Yüksek nitelikli ve tecrübeli uzmanlarımız ve onlara eşlik eden genç ve dinamik ekibimiz ile müşterilerimizin ithalat ve ihracat işlerini kolaylaştırıyor; projeye özel stratejiler geliştirerek, profesyonel hizmetler sunuyoruz.

İletişime Geç