Havayolu Taşımacılığı

BP Logistic Railway

HAVAYOLU KARGO TAŞIMACILIĞI NEDİR VE AVANTAJLARI NELERDİR

Tüm dünyada oluşturduğumuz geniş hizmet ağı ile tüm müşterilerimizin uluslararası havayolu taşımaları ve tamamlayıcı servis taleplerini karşılayacak hava nakliye hizmeti sunuyoruz.

BP Logistic Railway

PARSİYEL TAŞIMA

BP Lojistik deneyimi ve güvencesi diğer hizmetlerimizde olduğu gibi, parsiyel taşımacılıkta da ön plandadır. Özellikle B.D.T. ülkeleri olmak üzere, uluslararası taşımacılıkta uygun çözümlere ihtiyacı olan tüm müşterilerimize sunulan avantajlı bir çözüm önerisidir. Servis anlayışımız kapsamında, sigortalama ve depolama servislerini de kendi bünyesinde çözen BP Lojistik, ücretsiz olarak depolama, iç nakliye ve aktarma hizmeti sunarak rakiplerinden ayrılmaktadır.

BP Logistic Railway

KOMPLE TAŞIMA

* B.D.T., Doğu Avrupa, Baltık ve Ortadoğu ülkelerine komple taşımacılık hizmetler.
* Küresel ve lokal ölçekte gabari dışı yük taşıma hizmetleri.
* Tüm Avrupa, Asya ve B.D.T coğrafyalarında çapraz taşıma modelleri.

BP Logistic Railway

PROJE TAŞIMA

Yurtdışından gelen veya yurtdışına gidecek ithalat/ihracat/transit konteyner taşımalarında, Türkiye, Gürcistan’da demiryolu hattı bulunan limanlar üzerinden farklı taşıma modlarını kombine ederek (demiryolu/deniz-kara/demiryolu-deniz-kara) kapıdan kapıya intermodal servis verilmektedir.

Hedefinize % 100 emin ve güvenli ulaşım…

Yüksek nitelikli ve tecrübeli uzmanlarımız ve onlara eşlik eden genç ve dinamik ekibimiz ile müşterilerimizin ithalat ve ihracat işlerini kolaylaştırıyor; projeye özel stratejiler geliştirerek, profesyonel hizmetler sunuyoruz.

İletişime Geç